Obklady, dlažby, sanita

SORTIMENT > Obklady, dlažby, sanita

Acara Praha

Společnost Acara Praha s.r.o. byla založena v roce 1999 s cílem vyrábět a dodávat na trh kvalitní stavební a podlahové lišty za příznivou cenu. Od té doby se společnost dynamicky rozvíjí, rozšiřuje svůj sortiment a celkově zvyšuje svůj rozsah působnosti. V současnosti má provozovnu na Praze 10, kde ve své prodejně vystavuje zboží na ploše 1000m2. Vyškolení a po všech stránkách špičkově připravení profesionálové zde nejen prodávají lišty, stavební chemii, izolace a separace a mnoho dalšího, ale zároveň poskytují fundované poradenství.


Havos

Naše společnost již 20 let nabízí širokou škálu plastových a kovových lišt, profilů, revizních dvířek, magnetů pod obklady a dalších produktů pro stavebnictví.

Lišty jsou vyráběné z hliníku, mosazi, oceli a PVC.

Různé druhy povrchových úprav a barevných provedení davají na výběr 
jak nelépe vylepšit Váš interiér.

Nabízíme lišty lesklé, matné, eloxované, kartáčované, s dřevodekorem a další. 

Dvířka pod obklady vyrábíme pro malé i velké revizní otvory.


Keramika Soukup

Začátky dnes velmi úspěšné společnosti Keramika Soukup byly velmi prosté. Jiří Soukup si během svého mládí brigádně přivydělával jako obkladač. Po revoluci odešel do Německa, kde pracoval u firmy zabývající se prodejem a následnou pokládkou obkladů a dlažeb. Složil zde i mistrovské zkoušky a získal mnoho cenných zkušeností, které v následujících letech bohatě uplatnil ve vlastním podnikání.

V roce 1992 otevřel svoji první prodejnu v rodné Plzni zabývající se nákupem a prodejem obkladů a dlažeb. Už tenkrát nabízela plzeňská firma v Puškinově ulici široký sortiment od českých i zahraničních výrobců.

V roce 1996 otevřel Jiří Soukup velkoplošný areál v Plzni-Křimicích, zahrnující na jednom místě prodejnu, vzorkovnu a sklad s co možná nejširším sortimentem obkladů, dlažeb a stavební chemie na celkové rozloze 2100 m².

Další významné období firmy bylo v roce 1997, kdy Keramika Soukup expandovala na Slovensko otevřením první slovenské pobočky v Žilině. Stala se tam přímým prodejcem výrobků firmy Lasselsberger a dalších zahraničních výrobců.

V roce 2000 otevřela firma v Žilině vzorkovnu o rozloze 1500 m² a dala tak práci celkem padesáti zaměstnancům.

V roce 2006 otevřela pobočku v Bratislavě. Zde v roce 2015 postavila úplně nový obchodní areál, který podléhá vysokým nárokům na design.

Vraťme se do roku 2005. Ten byl pro Keramiku Soukup velmi významným. Firma otevřela pobočku nejen v Horažďovicích, ale také ve Spojených Arabských Emirátech – v Dubaji. Ve spolupráci se svými vlastními architekty a projektanty se Keramika Soukup podílela na výstavbě několika dubajských hotelů a rodinných vil. Z Dubaje se snažila proniknout na rychle se rozvíjející a velmi perspektivní arabský trh, příkladem toho je úspěšně dokončené Lázeňské sanatorium v Kuvajtu. Kvůli hospodářským turbulencím v období krizi se však stáhla.

V roce 2007 firma ve spojení se společností Richter+Frenzel úspěšně otevřela vzorkovnu v Praze, kde zákazníci našli kompletně zařízené koupelny vybavené tím nejlepším materiálem.

V roce 2010 uvádí společnost do provozu svůj vlastní, nový showroom - Praha-Stodůlky.

V roce 2013 došlo ke kompletní rekonstrukci showroomu v Plzni-Křimicích. Do svého sortimentu nově zařazuje prodej podlah a dveří včetně realizace.

V roce 2014 firma udělala velké rozhodnutí. Cítila potřebu posunout se dál, jelikož počet zákazníků neustále narůstal. Ve spolupráci s přední německou firmou STILL proto „outsourcovali“ plzeňské sklady. Celý tento proces byl velmi náročný a trval 3 měsíce. Po celou dobu bylo vyváženo zboží jen omezeně, což bylo spojeno s mnohými problémy. Přesto se přechod úspěšně zvládnul a nejvěrnější zákazníci zůstali.

V roce 2016 se Jiří Soukup rozhodl posunout svoji společnost ještě dál. Po předchozí zkušenosti se vzorkovnou v Praze se pan Soukup rozhodl podpořit to, co mu funguje a naopak potlačit to, co se mu nevyplatilo. Jednou z nevýhod vzorkovny Praha-Stodůlky byla poloha daleko od centra Prahy. Rozhodl se proto přestěhovat pražskou pobočku ze Stodůlek více do centra, kde bude zákazníkům blíže. A to s úplně novým konceptem!


MK keramika

Proč MK?

 • Máme 25 let zkušeností v oboru a tým proškolených odborníků.
 • U nás máte jistotu zavedené české firmy
 • Naší předností je profesionální přístup
 • Máme přímý a intenzivní kontakt s výrobcem
 • Jako firma prodávající výhradně české zboží máme zaručenou nejvyšší míru podpory přímo od výrobce
 • Centrum české keramiky je pro zákazníky zárukou tradiční kvality
 • Výlučnost nám dává jedinečnou možnost se v maximální míře podílet na reklamních akcích a projektech výrobce

Slezák - RAV

Jsme česká firma Slezák - RAV CZ  s.r.o. a o své jméno pečujeme tak, aby naši zákazníci byli vždy maximálně spokojení. Koupelny nás baví, a proto u nás najdete výběr top produktů, které vaší koupelně přidají na kráse a zároveň se na ně budete moct spolehnout. Proto poskytujeme i nadstandardní záruky. Naší nejsilnější stránkou je široká nabídka vodovodních baterií, které vyrábíme i na zakázku.

Krom běžných baterií nabízíme

 • speciální baterie na vany
 • senzorové baterie
 • baterie k průtokovým ohřívačům
 • baterie do sprchových boxů
 • designové baterie
 • sprchy k venkovním bazénům
 • jiné vodovodní baterie a výrobky na zakázku

Těrchovský kámen

Pískovcový kámen z Těrchovského lomu


VASPO

Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť, životnosť a to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie.

 • Krédom a motiváciou spoločnosti VASPO je prinášať zákazníkom cenovo prijateľnú a technicky dokonalejšiu náhradu prírodného kameňa, ktorý svojím výzorom pripomína odveké spojenie človeka s prírodou.

Kontaktujte nás pro více informací: Marek Uher, 731 463 229, uher@onostavebniny.cz

ONO Stavebniny s.r.o. Průmyslová 3083/1, 78701 Šumperk 583 217 188 obchod@onostavebniny.cz
Provozní doba Březen - listopad Prosinec - únor
Pondělí - pátek 7:00 - 17:00 7:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00
Neděle Zavřeno Zavřeno

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.