Hydroizolace

SORTIMENT > Hydroizolace

Dehtochema

Tradiční výrobce a dodavatel asfaltových střešních šindelů a asfaltových hydroizolačních pásů.


Parabit KVK

KVK PARABIT, a. s. je součástí společnosti KVK Holding a. s. a je největším výrobcem asfaltových pásů v ČR a významným dodavatelem hydroizolací na slovenský, maďarský, německý a polský trh. Široký sortiment asfaltových pásů KVK PARABIT doplňuje portfolio dalších stavebních výrobků suchých asfaltových směsí, pěnového polystyrénu a dalších výrobků, které se vyrabějí ve skupině KVK.​


Vedag Icopal

Značka VEDAG® reprezentuje široký sortiment SBS modifikovaných asfaltových pásů nejvyšší i střední kvality, standardních pásů, asfaltových penetrací, produktů na ochranu staveb a mnoho dalších speciálních produktů na bázi asfaltu.

VEDAG® disponuje velkým potenciálem v oblasti vývoje speciálních produktů a systémů pro všechny druhy hydroizolací. Především se zaměřuje ve vývoji na snadné zpracování materiálu a hygienu práce.

Strategické zaměření

I v budoucnu se značka VEDAG® bude koncentrovat především na rozšíření podílu prodeje značkových výrobků a kompletních hydroizolačních systémových řešení VEDAG®
Společnost se prioritně cíleně orientuje na další segmenty trhu hydroizolací, jakým jsou např. vegetační střechy, šikmé střechy, průmyslové střechy či pojízdné střechy určené k parkování.


Kontaktujte nás pro více informací: Marek Uher, 731 463 229, uher@onostavebniny.cz

ONO Stavebniny s.r.o. Průmyslová 3083/1, 78701 Šumperk 583 217 188 obchod@onostavebniny.cz
Provozní doba Březen - listopad Prosinec - únor
Pondělí - pátek 7:00 - 17:00 7:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00
Neděle Zavřeno Zavřeno

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.