O nás

ONO Stavebniny s. r. o.

Vize společnosti

Vizí společnosti ONO Stavebniny, s.r.o. je být spolehlivým a silným partnerem na trhu se stavebními materiály. Jsme přesvědčeni, že naši vizi můžeme naplnit jen s pomocí našich partnerů. Vždy budeme usilovat o racionální a systémové řešení stavebních potřeb našich zákazníků. Našimi kroky se snažíme napomáhat prosazovat moderní stavební technologie. Rychlým záváděním nových produktů s menšími materiálovými a energetickými nároky na výrobu chceme přispívat k udržení trvale udržitelného rozvoje ve stavebnictví. Chceme, aby spolupráce s našimi zákazníky byla oboustranným obohacením. Jsme si vědomi, že jen na základě dialogu s našimi zákazníky můžeme naše služby nadále zlepšovat a vytvořit tak dlouhodobé a stabilní partnerství.

Poslání společnosti

Naší snahou je především spokojený zákazník. Usilujeme o co nejširší sortiment, avšak ruku v ruce dbáme na vysvětlení kladů a záporů jednotlivých východisek. Společně s našimi dodavateli pracujeme na rychlém zavádění nových výrobků, stejně tak usilovně rozvíjíme vzdělání našeho personálu. Chceme být dobrými rádci při představování alternativ řešení a vytvořit tak podmínky pro nejlepší rozhodnutí zákazníka.

Historie společnosti 

Společnost ONO Stavebniny, s.r.o. byla založena v roce 2005, kdy plynule navázala na společnost SPIKAS Šumperk, který se specializoval pouze na suchou výstavbu. Za dobu svého působení na trhu si naše společnost dokázala vybudovat pevné postavení v regionu Šumperska a Zábřežska. Stala se solidním partnerem pro mnoho stavebních firem a drobných stavebníků. Od svého vzniku se snažíme nabídnout zákazníkům komplexní řešení jejich stavby. Z tohoto důvodu společnost neustále rozšiřuje nabídku služeb dle přání zákazníků.

Současnost

Stálý sortiment stavebních materiálů doplňuje půjčovna stavebních strojů, kde máme pro naše smluvní partnery nářadí a mechanizaci, které ke svojí výstavbě u nás mohou zapůjčit.

Od roku 2018 můžete využít náš PROFIMARKET, obchod ve kterém na 500m2 najdete železářství, barvy, zahradu - obecně všechny ostatní věci, které při samotné výstavbě budete potřebovat a má tak přesah do mnoha řemesel blízkých samotnému stavebnictví.

V posledních dvou letech se naše společnost zaměřila také na INTERIERY. Na naší prodejně a nové vzorkovně pak najdete vše k dobudování stavby v místo, kterému se říká DOMOV.

ONO Stavebniny s.r.o. Průmyslová 3083/1, 78701 Šumperk 583 217 188 obchod@onostavebniny.cz
Provozní doba Březen - listopad Prosinec - únor
Pondělí - pátek 7:00 - 17:00 7:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00
Neděle Zavřeno Zavřeno

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.